تبلیغات
نسل سوم گردان کربلا - بیانیه هیئت های اهواز در اعتراض به حتک حرمت صحابه پیامبر

بیانیه هیئت های اهواز در اعتراض به حتک حرمت صحابه پیامبر
ارسال در تاریخ سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 توسط محمد امین غفاری
بسم الله قاصم الجبارین ، مبیر الظالمین، مدرک الهاربین، نکال الظالمین، صریخِ المستصرخین، موضعِ حاجات  الطالبین، معتمَدِ المؤمنین؛

«مگر مسلمانان نمى‏بینند كه امروز مراكز وهابیت در جهان به كانونهاى فتنه و جاسوسى مبدل شده‏اند، كه از یك طرف اسلام اشرافیت، اسلام ابو سفیان، اسلام ملّاهاى‏ كثیف‏ دربارى، اسلام مقدس‏نماهاى بیشعور حوزه‏هاى علمى و دانشگاهى، اسلام ذلت و نكبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت، اسلام حاكمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومین و پابرهنه‏ها، و در یك كلمه «اسلام امریكایى» را ترویج مى‏كنند؛ و از طرف دیگر، سر بر آستان سرور خویش، امریكاى جهانخوار، مى‏گذارند.» امام خمینی(ره)

بار دیگر دستهای آلوده به خون مردم بیگناه، جنایت دیگری مرتکب شد. جنایتی که تاریخ و هویت مسلمانان را نشانه گرفته است. گروهکهای متعصب تکفیری مدتهاست به فتوای دلارهای کثیف غرب و مزدوران منطقه ای شان عمل میکنند. مدتهاست به شخم زدن سرزمینهای مقاومت مشغول هستند. اما این اواخر به جنایتهایی مشغول شدهاند که بیش از هر چیز، نشان از نزدیکی پایانشان خبر دارد.
به راستی جریانهای اصیل اسلامی تا به چه مقدار باید هزینه میکردند تا به همه بفهمانند این از خدا بی خبران که معجونی از جهل و تحجر و تعصب و سفاکی اند، نه با شیعه که با انسانیت مخالفند. در کدامین سرزمین، وحشیانی پیدا میشود که به قبر مخالفانشان هم رحم نمیکنند، چه رسد به اینکه آن مزار، از مقدسات گروهی باشد.
نبرد با بردگان جهل و دلار در حال نزدیکی به آخرین گامهایِ خود است. بشکافید مزار یاران علی(ع) را؛ اینجا پایان راه است. شما به آخر راه رسیده اید. دیگر چه میتوانید انجام بدهید، که انجام نداده اید؟
ما فرزندان «ما رأیت الا جمیلا» هستیم و چه زیباست آخرین نفس های تکفیریها. شما این را خوب فهمیده اید که به زنده و مرده ی شیعه ی علی(ع) نباید مهلت داد، که اگر فرصت یابند کاخ های سبز اموی که با دلارهای کثیف بر افراشته اید را بر سرتان خراب خواهند کرد. بیچارگان از خدا بیخبر. ببینید معجزات یاران علی(علیه السلام) را . بیش از هزار سال از شهادت حجر بن عدی به فتوای اسلام ابوسفیانی میگذرد. اما هنوز هم ققنوس وار در راه مولایش مبارزه میکند. سند حقانیت و افتخار از این بالاتر؟
شما آلودگان که با دلارهای کثیف امریکا و مرتجعان دست نشانده اش در منطقه سازماندهی میشوید تا چهره کریهتان را به عنوان نماد اسلام به جهانیان نشان دهند، از همه ی هستی، تنها یک چیز را خوب فهمیده اید: اگر به فرزندان علی(ع) مهلت دهید، مهلت نمی یابید. اما این را هم بفهمید، در آن سرزمین که شما در آن بر گورِ پدرانِ امویتان، رقص خون به راه انداخته اید،  حرم هایی است که عمری است میلیون ها انسان با شنیدن نام صاحبان آن فریاد می زنند. آنجا کسانی خفته اند، با رسالت فریاد و  با معجزه ی صبر. شما هیچ چیز نمیفهمید، اما این را بفهمید، و منتظر باشید تا آخرین لحظه عمر کثیفتان، از زبان سربازانی که با مرگ شما عالمی را آسوده میکنند، این نام مقدس را بشنوید: یا ابالفضل (علیه السلام).
 
وَ انْتَظِرُوا إِنَّا مُنْتَظِرُونَ‏ (هود:122)

بیانیه هیئت های اهواز

  طبقه بندی: سیاسی،  فرهنگی/مذهبی، 
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان