تبلیغات
نسل سوم گردان کربلا - فیلم: تبلیغات انتخاباتی سعید جلیلی، (یک تجربه شیرین)

فیلم: تبلیغات انتخاباتی سعید جلیلی، (یک تجربه شیرین)
ارسال در تاریخ پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 توسط محمد امین غفاری
چند روزی بود اخبار سیاسی کشور رو دنبال می کردم و حیران از برخی صحبت ها. دستم به ارسال مطلب نمی رفت تا امروز اتفاقی یه مستند از سایت حامیان سعید جلیلی دیدم و با خودم گفتم این ارزش کار کردن رو داره. به دوستان پیشنهاد می کنم برای آشنایی با سبک فعالیت انتخاباتی ایشان در انتخابات مجلس شورای اسلامی این فیلم رو نگاه کنند.

[http://www.aparat.com/v/apOSv]

خالقی در گفتگوی خود با سایت مطالبه گفت: حدود دو سال پیش تصمیم گرفتم که خاطرات دانشجویان و طلبه‌هایی که در ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی برای انتخابات مجلس هفتم حضور داشتند را در قالب مستندی جمع آوری کنم و به همین منظور مصاحبه‌هایی را با برخی از اعضای ستاد انجام دادم. در این گفت‌وگوها اعضای ستاد نکات مهمی را از دیدگاه‌های معرفتی، شیوه های تبلیغاتی و سلوک فردی آقای دکتر جلیلی بیان کردند.
این مستندساز مشهدی در ادامه بیان داشت چون بستری برای پخش این مستند نبود با شروع به کار ستاد دعوت از دکتر جلیلی، و بسیاری جدی شدن احتمال حضور ایشان در انتخابات تصمیم گرفتم ساخت این مستند را که نیازمند تکمیل مراحل فنی بود به اتمام برسانم. خالقی در پایان اعلام داشت این مستند حدود ۱۳ دقیقه است و کار ساخت آن به اتمام رسیده است.

برای دریافت فایل از لینکهای زیر استفاده کنید

کیفیت Full HD

کیفیت DV

نسخه موبایل فرمت ۳GP

(حجم پایین)
طبقه بندی: سیاسی،  فرهنگی/مذهبی، 
برچسب ها: سعید جلیلی اهواز، خوزستان،
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان