تبلیغات
نسل سوم گردان کربلا - دومین ستاد مردمی دکتر جلیلی شروع به کار کرد

دومین ستاد مردمی دکتر جلیلی شروع به کار کرد
ارسال در تاریخ شنبه 28 اردیبهشت 1392 توسط محمد امین غفاری

ستاد مردمی دکتر جلیلی

بسم رب الشهدا و الصدیقین           
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا.سوره احزاب ؛ آیه ۲۳
 (از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردن)
بیانیه اعلام موجودیت  ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی در استان خوزستان با عنوان (حبل المتین)
با استعانت از پروردگار متعال و نظر حضرت ولی عصر (عج) و با توجه به نام گذاری سال ۱۳۹۲ به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بر خود واجب می دانیم تا همانند همیشه با اقتدار و تمام توان لبیک گویی فرامین ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای (مدظله) باشیم.
ما بر این باوریم در این برهه حساس و این پیچ تاریخی که عرصه گفتمان سازی است و در عرصه بین الملل نظام های مختلف شرق و غرب با ظواهر فریبنده خود را مدعی نجات دنیا معرفی می کنند، موثر ترین راهبرد و گفتمان، همان گفتمان انقلاب اسلامی است. گفتمانی که مشخصه آن عدالت و دفاع از آرمان مستضعفین عالم است.

 شرائط امروز انقلاب اسلامی به تعبیر رهبری انقلاب در پیچ مهم تاریخی قرار دارد. کشورمان بیش از هر زمان دیگر نیاز به مسئولینی ساده زیست، متخصص، متعهد و انقلابی دارد. به مسئولانی که رنج کشیدگان انقلاب اسلامی و چشیدگان فقر و محرومیت ها باشند.
بی شک دکتر سعید جلیلی رزمنده حقیقی انقلاب ، نماد مقاومت مستضعفین در برابر مستکبرین ، سنبل عزت و سربلندی نظام اسلامی و گنجینه ویادگار هشت سال دفاع مقدس با کارنامه درخشان خود طی سالها خدمت خالصانه در عرصه های ملی و بین المللی با عزت آفرینی روز افزون و روحیه سازش ناپذیری و مقاوم ایشان در برابر مستکبران جهان و بد خواهان ملت ایران اسلامی،یکی از افرادی است که قرابت بسیار زیادی با شاخصه های رهبر معظم انقلاب  دارد.
اخلاص، ولایتمداری،‌روحیه جوان باوری ، شخصیت اخلاقی، ساده‎زیستی ، کارآمدی،قانون مداری و پرهیز از مسایل حاشیه ای در تمام دوران خدمتگذاری صادقانه به مردم، پرهیز از فضا سازی مطبوعاتی به نفع خود در تمام مراحل ثبت نام در انتخابات،مردمی بودن ، عملکرد مقاوم و عزتمندانه  ایشان در جایگاه دبیری شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران طی ۶ سال گذشته،تلاش های مستمر و مداوم در جهت ایجاد اقتصاد مقاومتی ،پایبندی به ارزشهای اصیل انقلاب اسلامی همه وهمه ی اینها نشان از نزدیکی ایشان با شاخص های مقام معظم رهبری برای یک انتخاب یک رئیس جمهور میباشد.
نظر به احساس تکلیف و مطابق با فرمایشات امام امت، «زود فهمیدن، به وقت فهمیدن و به هنگام عمل نمودن» باعث جلوگیری از عملی شدن فتنه دیگری از جانب فتنه گران به عنوان تهدید اصلی و حلقه انحرافی به عنوان تهدید فرعی خواهد شد و این امر موجب به وجود آوردن حماسه دیگر در انتخابات پیش رو و نومیدی تاریک اندیشان ضدولایت فقیه، خواص بی بصیرت، ساکتین فتنه و شکست خوردگان سیاسی و شادی پیروان اصیل ولی امر مسلمین خواهد بود.
از این رو جمعی از نخبگان شاهد وایثارگر،فعالین موسسات فرهنگی و تشکل های مذهبی ، اعضا ء تشکل های دانشجویی ،فعالین سایبری و همچنین جمع کثیری از مردم شهید پرور خوزستان با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،برآنها اصلح بودن دکتر جلیلی مبین شده است و از این رو در جهت حفظ یکپارچگی و وحدت انقلابی و جلوگیری از عملی شدن فتنه دیگری از جانب فتنه گران و حلقه انحرافی، ستادهای مردمی(حبل المتین)را در سرتاسر استان شهید پرور خوزستان راه اندازی نموده اند.
 
 
 
اخبار ستاد مردمی دکتر سعید جلیلی – استان خوزستان
(حبل المتین)
جلسات ستادی:
-برگزاری جلسه مقدماتی با موضوع بررسی وضعیت انتخابات ۱۹/۲/۱۳۹۲ با حضور نخبگان شاهد وایثارگر خوزستان
 -جلسه ستاد مرکزی سه شنبه مورخ ۲۴/ ۲/۹۲ با حضور جمعی از فعالین ونخبگان دانشگاهی ،شاهد و ایثار برگزار گردید که در طی این جلسه به بررسی وضعیت انتخابات ،تدوین منشور اخلاقی ستاد مطابق با منشور اخلاقی ستاد مردمی حیات طیبه و طی این جلسه کمیته های ذیل تشکل شد:کمیته رسانه-کمیته تبلیغات-کمیته راهبردی-کمیته ایثارگران-کمیته شهرستانها-کمیته نخبگان -کمیته پشتیبانی-کمیته تولید ومحتوا-کمیته بانوان-کمیته بانوان و روابط عمومی ستاد و تشکیل ستاد ویژه مناطق نفت خیز جنوب
-جلسه ستاد ی کمیته شهرستان ها مورخ ۲۵/۲/۱۳۹۲در جهت شناسایی ظرفیتهای موجود در شهرستانهای استان خوزستان و آماده سازی آنها جهت ایجاد حماسه سیاسی
تشکیل کمیته اساتید دانشگاه
-برگزاری نشست هم اندیشی پنج شنبه مورخ ۲۶/۲/۹۲  با حضور جمعی از  اساتید دانشگاه  شهید چمران و دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع ارائه راهکار های مناسب در جهت نشرگفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه وتشکیل کمیته اساتید دانشگاهی خوزستان
تشکیل کمیته دانشجویی ستاد
-برگزاری نشست جمعی از بسیجیان دانشگاه های شهید چمران اهواز-آزاد اسلامی –پیام نور و دانشگاه رامین چهارشنبه  مورخ ۲۵/۲/۹۲  که طی آن ضمن تشکیل کمیته دانشگاهی مقرر گردید تا ضمن اعلام بیانیه حمایت از دکتر جلیلی، همایشی پس از اعلام رسمی شورای نگهبان در دانشگاه ها برگزار گردد.
تشکیل کمیته مناطق نفت خیز جنوب
-جلسه هم اندیشی مورخ  جمعی از فعالین ،نخبگان و فرزندان شاهد وایثارگر مناطق نفت خیز جنوب  وشرکت ملی حفاری و تشکیل کمیته مناطق نفت خیز جنوب
تشکیل کمیته ایثارگران
- برگزاری نشست تخصصی  با حضور جمعی از فرزندان نخبه شاهد وایثارگر وجانبازان پنجشنبه  مورخ ۲۶/۲/۱۳۹۲وتشکیل کمیته ایثارگران خوزستان
- نشست هم اندیشی مسئولین هیئت های مذهبی مورخ جمعه  ۲۷/۲/۱۳۹۲ با موضوع مقاومت وپیشرفت  ساعت :۱۸ اخبار تکمیلی پس از جلسه امروز اعلام خواهد شد.
- جلسه ستادی کمیته شهرستان ها ،جمعه مورخ ۲۷/۲/۱۳۹۲ساعت۲۰-اخبار تکمیلی پس ازجلسه امروز اعلام خواهد شد.
–برگزاری همایش گفتمان انقلاب اسلامی پس اعلام رسمی شورای نگهبان در طی هفته آینده
آدرس ستاد مرکز :سلطانمنش نبش خ ۷ دی مجتمع ضامن آهو
و پنج محل دیگر در شهرستان اهواز که در طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.
جهت هر گونه همکاری با ستاد استان خوزستان (حبل المتین) عزیزان هم استانی میتوانند با شماره ۰۹۱۶۷۹۳۶۸۶۶ یا با پست الکترونیکی     talievelayat@gmail.com    ارتباط برقرار کنند. در ضمن هم استانی های عزیز از طریق سایتwww.shahednews.net    میتوان اخبار ستاد استان خوزستان(حبل المتین) را دنبال کنند.
ومن ا…توفیق
ستاد مردمی دکتر جلیلی در استان خوزستان(حبل المتین)
 طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: ستاد مردمی دکتر جلیلی خوزستان،
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان