تبلیغات
نسل سوم گردان کربلا - انتخابات 92 و زنده کردن جنگ احد

انتخابات 92 و زنده کردن جنگ احد
ارسال در تاریخ شنبه 25 خرداد 1392 توسط محمد امین غفاری
قضایای انتخابات 92 بی شباهت به قضایای احد نیست. موقعی كه یك پیروزی كوچك(برد 88) ما را از وظایفی كه داشتیم غافل كرد و مشغول جمع غنیمت شدیم. 4 سال تمام اصول گرایی با خودش می جنگید.مجلس با دولت... دولت با قوه قضاییه ... و دست آخر اصلاحات از غفلت ما استفاده كرد و آمد و پیروز انتخابات شد.
به نظر من دلایل نتیجه انتخابات 92 موارد زیر هستند:
1. اصول گرایی اول از همه به احمدی ن‍ژاد و عملكردش _خصوصا در اواخر مدت دولتش_  باخت.احمدی ن‍‍ژاد همه شعارهای اسلام و انقلاب و ولایت پذیری و عدالت و خدمت و كمك به محرومین رو خرج خودش كرد و متاسفانه پاسخ درستی به مردم نداد. حالا وقتی جلیلی بیاد صحبت از عدالت و مقاومت و ولایت پذیری بكنه مردم چهره احمدی نژاد رو تو صورت جلیلی می بینند.
2. تعدد كاندیداهای اصولگرا!  متاسفانه واقعا انگار جمع غنایم تو جنگ احد بود و یک دفعه همه احساس مسئولیت شرعی كردند ونامزد شدند!!!
3. وضعیت افتضاح تبلیغات و مناظرات تلویزیونی كه غیر از مناظره آخر واقعا افتضاح بودند.
4. یادمون نره قشر دانشجو بسیار در این زمینه می تونست موثر باشه ولی نمیدونم كدوم دستهای ناپیدایی_احتمالا با نیت خیر وجلوگیری از اغتشاش احتمالی در دانشگاه_ امتحانات دانشجویان رو 1 ماه عقب آورد.طوری كه بیشتر دانشجویان در دوره تبلیغات مشغول درس خواندن ودادن امتحانات بودند.

یادداشتی از رستم

پ ن : دکتر جلیلی از امروز نماینده جدید گفتمان انقلاب است و باید در گسترش این گفتمان از امروز تلاش را آغاز کنیم.

از این حرفها که بگذریم بعد از خواندن مصاحبه استاد پناهیان و
اشاره ایشان به امر آموزش و تربیت نیروهای انقلابی و روشنگری در میان مردم به فکر راه اندازی گروه رسانه ای با محتوای انقلاب اسلامی افتادم . قدر از مقدمات این کار رو انجام دادم. لذا از دوستان علاقه مندی که تمایل دارن در این هدف بزرگ بنده رو یاری بدن در خواست میکنم که اطلاعات و توانایی های خودشون رو به ایمیل بنده ارسال کنم تا با آنها تماس بگیرم.

haj.amiin@gmail.com
                                                                                                                                                                   غفاری


قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان