تبلیغات
نسل سوم گردان کربلا - وظیفه‌ى انقلابى بر دوش همه وجود دارد

وظیفه‌ى انقلابى بر دوش همه وجود دارد
ارسال در تاریخ چهارشنبه 16 مرداد 1392 توسط محمد امین غفاری
هیچ شبهه‌اى نباید به ذهن راه بیابد در این‌كه ما یكى از اهداف اصلى و اوّلىِ تهاجم رسانه‌اى هستیم. حالا ما در مقابل این تهاجم در این جنگ بزرگ و البته نابرابر، مى‌خواهیم وظایفمان را انجام دهیم. چه كار باید بكنیم؟ شما ببینید كار ما چقدر سنگین و حسّاس است!
راه پیروزى در این جنگ این است كه مجموعه و فهرستى از پیامهاى درست و از نكات و حقایق واقعى را كه مبتنى بر آرمانها و آرزوهاى ماست، به ذهن مردم منتقل كنیم.
اوّل باید این پیامها را شناخت؛ بعد كه شناخته شد، باید تولید شود. تولید كلام و تصویر و فضا و محیطى كه بشود آن پیام را القا كرد، یكى از مهمترین كارهایى است كه امروز هنر تبلیغ و پیام‌رسانى به آن متّكى است. اگر در تولید، پایمان بلنگد یا بلغزد، اشتباه یا كوتاهى بكنیم، حتماً ضربه را خورده‌ایم.
اگر ما بتوانیم یك كار رسانه‌اى درست انجام دهیم، مى‌توانیم این صحنه‌ى باطل را لااقل تا حدودى به صحنه‌ى حق تبدیل كنیم؛ یعنى در افكار عمومى دنیا كار را طورى پیش ببریم كه واقعاً قضیه بعكس شود. بنابراین ما در این زمینه ضعیف هستیم. «ما» كه مى‌گویم، یعنى جبهه‌ى حق.
اگر مى‌توانستیم پیامهایى را كه باید به ذهن مردم منتقل شود، درست بشناسیم، بعد آنها را تولید كنیم و سپس با مدیریّت صحیح، توزیع و پخش كنیم، آن‌وقت افكار عمومى در اختیار ما، یعنى در اختیار آن جمعى است كه این كار بزرگ را انجام مى‌دهند. آنچه كه ما انتظار و توقّع داریم، این است.
شما این پیام را باید منتقل كنید كه انقلاب چیست؛ انقلاب یك ضرورت است، تمام نشده و وظیفه‌ى انقلابى بر دوش همه وجود دارد.

                                                                                    
                                                                                                                                                                              امام خامنه ای

پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری و تجربه ی کار گروهی به جهت نشر گفتمان انقلاب بر آن شدیم تا کارمان را منسجم تر دنبال کنیم. پس با این هدف اقدام به راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی عروج و تشکیل شبکه ای از دغدغه مندان و نیروهای فعال فرهنگی و انقلابی در اهواز کردیم. در این مسیر مشکلات و نقائص بسیار اند. انتظار داریم تا دوستانی که قلبشان مثل ما برای ایران اسلامی می تپد پا در عرصه نهاده و ندای رهبر را لبیک گفته و در این مسیر تاثیر گذار باشند.
منتظر نظرات ، پیشنهادات و همراهی کلیه دوستان انقلابی و به خصوص خوزستانی هستیم.

                                                                                                                                                                                 محمد امین غفاریپایگاه اطلاع رسانی عروج
طبقه بندی: سیاسی،  فرهنگی/مذهبی،  جنگ نرم،  ولایت، 
برچسب ها: کار انقلابی در اهواز، جنگ نرم در اهواز، افسران جنگ نرم، کا رسانه ای، گفتمان انقلاب اسلامی،
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان