تغییر قومیت در بحرین
ارسال در تاریخ پنجشنبه 30 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری

آقا الان یه قضیه بسیار خطرناکی داره تو بحرین اتفاق میفته که اگه دیر بجنبیم بحرین میشه عربستان دوم شاید هم اسرائیل دوم....
دولت بحرین از سالها پیش برنامه"تجنیس" رو دنبال میکنه. ببینید در زبان فارسی وقتی از شما می پرسند "جنسیت؟" شما مثلا میگید "مرد"....ولی اگه مکه ،کربلا یا سوریه رفته باشید یه کارت شناسایی بهتون میدن که تو نوشته:"جنسیة:ایرانی ". جنسیت در زبان عربی تقزیبا معنی ملیت رو میده." تجنیس" در زبان عربی یعنی دولت بره تو کشورهای دیگه دنبال آدم بگرده و با مشوقهایی اونها رو به سکونت در کشور خود ترقیب کنه.به فردی که تجنیس میشه میگن"مجنس" .
بله ،یاد اسرائیل افتادین ...نه؟الان مردم بحرین دموکراسی میخوان،حق رای میخوان ،دولت منتخب با رای مردم میخوان و مسلمه که در کشور 60% شیعه ،دولت وهابی با دموکراسی وانتخابات آزاد مخالفت کنه...
ولی فکرش رو بکنین که عدد سکان شیعه 20-30 سال پیش 90% بوده و با طرح مهاجرت پذیری دولت وامکاناتی که برای "مجنسین " فراهم شده این رقم به 60%کاهش یافته...فکر نمیکنم که عدد شیعیان بحرین از 600 تا700 هزار نفر بیشتر باشه...ولی آل خلیفه هرسال داره مهاجر وارد میکنه وعموما هم وهابی...از عربستان وپاکستان و....
وپارسال حدود100هزار نفر مجنس وارد کرد........
حالا فکر کنید این طرح تجنیس 1 یا 2 سال دیگه ادامه پیدا کنه...اونوقت چه اتفاقی میفته؟؟؟ترکیب شیعیان میشه اقلیت.....دیگه دموکراسی باشه یا نباشه مردم شیعه باید زیر سلطه یه دولت وهابی زندگی کنن!!!!
تورو خدا این موضوع رو تو همه سایتها پخش کنید ویه حرکت اینترنتی اساسی کنید...دولت ایران باید به هر قیمتی شده جلوی این طرح تجنیس رو بگیره....ولو به قیمت جنگ هسته ای.......

این مطلب کاری بود از دوست خوبم رستم که این مطلب رو در قسمت نظرات قرار داده بودن.وصیت نامه حاج عبدالرضا هلالی
ارسال در تاریخ سه شنبه 28 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری

http://www.mobarezclip.com/clip/film/vaseyyat%20nameh_reza%20helali%20-%20.jpg
۳،۷ مگابایت
دانلود کلیپ تصویری مستقیم

منبع:مبارز کلیپنسبت «مشایی» و «فراماسونری»
ارسال در تاریخ دوشنبه 27 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری
سایت ارزشی صراط نوشت:

پیام فضلی نژاد - پژوهشگر موسسه کیهان:

سخنرانی آیت الله «محمد تقی مصباح یزدی»را پیرامون بازتولید تشكیلات فراماسونری در ایران كه روز 24 فروردین 1390 در جمع مسئولان «شورای عالی زنان» ایراد شد، باید یكی از مهمترین سخنرانیهای تاریخ سیاسی معاصر دانست؛ چه اینكه نمادها و نشانههای معرفتی- سیاسی دو دهه گذشته حكایت از ظهور پدیدهای به نام «كودتای ایدئولوژیك ماسونها» در ایران دارد كه در تحلیلهای امنیتی، موفقیت چنین كودتایی را «شرط لازم» برای «سقوط فیزیكال» یك نظام سیاسی میدانند. هر چند دو ماه پیش نیز یكی از نزدیكان آیتالله مصباح یزدی در گفتگویی خبر از نقطه نظرات ایشان پیرامون «افزایش نفوذ جریان فرهنگی فراماسونری در بدنه دولت» داده بود، اما اینبار اشارات صریح رییس «موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)» به شاخصهای این فرقه نفوذی و مقایسه تطبیقی آن با رویكردهای شبهمعرفتی مانند «مكتب ایرانی» و «ملیگرایی» سبب شد تا دوباره حساسیت پیرامون كاركرد فراماسونری در ایران از حاشیه بحثهای تئوریك به متن مسائل سیاسی كشور بیاید.
گویی تاریخ هم برای «آیتالله» - كه نه تنها «فقیه» بلكه «فیلسوفی الهی» است – و هم برای ما تكرار میشود. او یكبار پیشتر در پایان دهه 1370 با ارائه سلسله گفتارهای انتقادی خود پیش از خطبههای نماز جمعه تهران علیه گفتمان ماسونی اصلاحطلبان شوریده بود و اكنون نیز در روزهای آغازین دهه 1390 بار دیگر با اتخاذ موضعی بههنگام علیه بازتولید ایدئولوژی و تشكیلات فراماسونری در ایران به میدان آمده است. با این تفاوت كه یك دهه پیش، آیتالله «مصباح یزدی» به «خودیها» پیرامون نفوذ «غیرخودیها» هشدار داد، اما نگرانی امروز او از «نفوذ ماسونها در جریان خودی» است؛ هر چند محور هر دو هشدار آیتالله به فاصله یك دهه، ظهور قرائتهای التقاطی دینی از «اسلام سكولار» و «نسبیگرایی» تا «مكتب ]اسلام[ ایرانی» و «ملیگرایی» است. هشدار آیتالله روشن است: نزاع میان «اسلام آمریكایی» با «اسلام ناب محمدی(ص)» با صورتی نوین و ماهیتی ثابت برای «تجزیه دین» - این بار توسط فرقه مشائیه- ادامه دارد و بنابر آموزههای امام خمینی(ره) نباید از این دشوارترین «جنگ عقیدتی» میان حق و باطل غافل بود. برای همین آیتالله مصباح یزدی میگوید: «خطری كه من احساس میكنم شدیدترین خطری است كه تاكنون اسلام را تهدید كرده است و آن هم از سوی نفوذیهایی است كه در بین خودیها در حال رشد هستند.»


ادامه مطلب
طبقه بندی: جریان انحرافی، 
بازداشت 25 نفر از مرتبطین با مشایی
ارسال در تاریخ یکشنبه 26 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری
نفر از مرتبطین با اسفندیار رحیم مشایی، توسط یکی از دستگاه های امنیتی بازداشت شدند.

شب گذشته 25 نفر از کسانی که با اسفندیار رحیم مشایی ارتباط دارند، دستگیر شده اند.

بنابر اخبار رسیده، همسر مرحوم دکتر حسین فاطمی و خانم الف. الف که حامل منشور کوروش در روز رونمایی از این اثر تاریخی بود، در میان دستگیرشدگان قرار دارند.

این گزارش حاکی است که در بین دستگیرشدگان برخی مدعیان علوم غریبه نیز وجود دارند.


دستگیری های اخیر در حالیست که در طی روزهای گذشته، عباس امیری فر از نزدیکان مشایی به خاطر ارتباط با انتشار سی دی « ظهور نزدیک است»، بازداشت شده و از سوی دادگاه ویژه روحانیت تحت بازجویی قرار گرفته است.

گفتنی است سایت آینده نیوز نیز روز گذشته از دستگیری فردی به نام عباس. غ به جرم رمالی و جن گیری خبر داده است.
طبقه بندی: جریان انحرافی، 
تخریب چهره علامه مصباح (پیر طریقت)
ارسال در تاریخ شنبه 25 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری

به گزارش سرویس سیاسی بی باک، چند وقتی است كه پروژه‌ی تخریب چهره‌ی حضرت علامه مصباح یزدی مجددا آغاز شده است. همان‌طور كه می‌دانید پیش از این و در دوران سلطه‌‌ی اختاپوسی اصلاح‌طلبان بر قوای مجریه و مقننه و همین‌طور رسانه‌ها و تریبون‌های رسمی كشور، این افراد از هر موقعیتی استفاده كرده و به شدت به حضرت علامه مصباح یزدی حمله‌ور می‌شدند. چرا كه آنان به خوبی می‌دا‌نستند به تعبیر رهبر انقلاب حضرت امام خامنه ای وجود ایشان خلاء اشخاصی چون استاد شهید مطهری را پر كرده و با سخنان و نوشته‌های خود، تمامی نقشه‌های دشمنان داخلی و خارجی را نقش بر آب كرده است.

با روی كار آمدن دولت نهم و اظهار تمایل شخص رئیس‌جمهور به حضرت علامه مصباح یزدی تا اندازه‌ی زیادی از حجم این موضوعات كاسته شد. اما چند وقتی است كه به دلیل وجود برخی عناصر نامطلوب در دولت و انتقاد حضرت علامه مصباح یزدی از آنان و نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی، بار دیگر پروژه تخریب ایشان توسط حامیان خاندان قدرت و ثروت استارت خورده است.

از سویی دیگر و از آن مهم‌تر طیف وابسته به جریان هاشمی رفسنجانی نیز وارد معركه شده و هر از چند گاهی یا به صورت مستقیم به این بزرگوار حمله‌ور می‌شوند یا به مؤسسه و شاگردان ایشان. برای مثال حجتی كرمانی چندی پیش نامه‌ی تندی علیه حضرت علامه مصباح نوشت كه مورد استقبال سایت‌های ضد انقلاب و دوستان خارجی شان واقع شد. و یا رسول جعفریان درست بعد از آن نامه، به تخریب مؤسسه‌ی آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) - كه تحت زعامت  حضرت علامه مصباح یزدی می باشد و مقام معظم رهبری در سفر بابرکت اخیرشان به قم، از روند رو به رشد و فعالیتهای چشمگیر آن اعلام رضایت کردند-  پرداخت و قس علی‌هذا.

اما در جدیدترین این اقدامات، امروز سایت وابسته به آقازاده‌ی فراری، «آینده نیوز» هم وارد معركه شد. این سایت كه به سرپرستی شخصی كه در ماجرای فتنه‌ی 88 به دلیل حمایت از فتنه‌گران مدتی زندانی شده بود، در داخل کشور و با حمایت ویژه خاندان قدرت و ثروت، به فعالیت مشغول است، در مطلبی تحت عنوان  «حضرت آیت الله مصباح، جسارت نباشد اما خودتان فرمودید!» سعی در تخریب شخصیتی علامه مصباح داشت.

این سایت كه به زعم خودش خواسته تا از سخنان حضرت علامه مصباح ، تناقض كشف كند به سخن امروز ایشان با خبرگزاری مهر اشاره كرد و آن را با سخنان چندی پیش ایشان به مقایسه گذاشت.

توضیح این‌كه حضرت علامه مصباح امروز در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص انعكاس اظهاراتش در برخی از رسانه ها مبنی بر فراماسون خواندن جریان انحرافی تصریح كرد: من چه زمانی این حرف را زدم؛ اگر چنین موضوعی بوده مدركش را به من نشان بدهید، من می گویم آنچه جریان انحرافی انجام می دهد قابل قبول جامعه و مصلحت انقلاب نیست.


به ادامه مطلب مراجعه کنیدادامه مطلب
طبقه بندی: سیاسی،  ولایت، 
پاتك به واژه ها 2 - علی عمیره
ارسال در تاریخ یکشنبه 19 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری

 

 

»» شانس نیاوردیم شهید شویم.........ای بابا مگه شانسیه ؟!

 

 

.....................................

»» نورانی ترین عملیات بچه های جنگ نماز بود و نماز .

 

»» شهید علیرضا درگاهی (غواص) همراه بادیگر آسمانیان  شهید

 

     شاهپور اصول زاده (کربلای چهار)، غلام احمدی(جزیره سهیل)همسایه

 

     خدا شدند .

 

»» شلمچه وچزابه تنها عبادتگاهی هستند که نیاز به سجاده و مهر و

 

     تسبیح ندارند.

 

»» روزی که شهید محمد اسکندری (تنگه رقابیه)،محمد افقه

 

     (آرپی جی زن)  آمد ، می گریست و روزی  که رفت  گریاند .

 

      بین این دو هفده  17سال فاصله  بود. چقدر کم !

 

»» با آن همه سرو صدای توپ و خمپاره در فاو و شلمچه آلودگی صوتی

 

     نداشتیم  اما اینجا با یک بوق ماشین  کلی آلودگی تولید می شود .

 

»» نیایشهای عارفانه شهید طالب خوشبخت (بدر)،عزیز دشت بزرگ

 

     (16سال)، مسعود خلفی (فرمانده گروه)  شبستان کوچک

 

     حسینیه گردان را از فرشته پر می کردو آسمان کرخه  راسرشار

 

       از ملکوت می کرد.

 
ادامه مطلب
بیانات علامه مصباح در تحلیل جریانات اخیر
ارسال در تاریخ جمعه 17 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری
توضیحات: بیانات علامه مصباح در تحلیل جریانات اخیر
در جمع دفتر پژوهش های فرهنگی
 
 


سایه شیطانی ابراج البیت بر سر بیت الله الحرام در مكه
ارسال در تاریخ چهارشنبه 8 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری
دیروز به مکه اومدم و اعمال رو انجام دادم. اعمال پر رمز و راضی است انشالله که خدا از ما قبول کرده باشه.
با نزدیک شدن به مسجد الحرام اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد برج ساعت بسیار بزرگی بود که در کنار مسجد الحرام قرار داشت و دو ساختمان بزرگی که به شکل دروازه در جلو آن قرار گرفته بود.یه چیزایی در موردش شنیده بودم ولی با دیدنش از نزدیک و القا حالت بزرگی اون و سایه انداختنش بر کعبه باعث شد کمی در موردش مطالعه کنم و در ادامه پست اطلاعات و عکس های اون رو براتون  قرار بدم.


بزرگترین مأموریت وهّابیون تا سال 2012 م. به اجرا در خواهد آمد، تا این سال، همة نشانه‌ها، نمادها و سوابق مسلمانان سلف و اهل بیت(ع) در امّ القرای اسلامی نابود خواهد شد و در غیبت همة سنّت‌های اسلامی كه در اثر بدعت‌های سلفی و شرك‌آلود خواندن آن سنّت‌ها از میان مسلمانان رخ بربسته، در بنای اصلی "مسجدالحرام و مسجد النّبی " نیز در تیررس تیرهای زهرآلود ماسونی و شیطانی از جمله ابراج البیت، كاركردهای خود را از دست خواهد داد تا فراماسونری جهانی یا همان دجّال آخرالزّمان به راحتی بتواند حكومت جهانی شیطان را مستقر نماید.
ابراج البیت در نوع خود بزرگترین ابلیسك جهان را در امّ القرای جهان اسلام جای داده‌اند؛ البتّه، با تخریب ستون خانة شیطان در رمی جمرات و جایگزین شدن دیوار عریضی به جای آن. این برج‌ها با ابتكار معمار معروف ماسون‌ها؛ یعنی آقای لرد فاستر قد برافراشتند تا هم پاسخی به اسائة ادب مسلمانان به شیطان در وقت تخریب ستون‌های خانة‌ شیطان در رمی جمرات باشد و هم جبرانی برای آن. فاستر تا كنون بیش از 200 برج ابلیسك در جهان طراحی و ساخته است. در واقع او معروف ترین معمار سازنده ابلیسك مورد نظر فراماسونرهاست.
برج‌های مشرف بر مسجدالحرام و خانة كعبه با دو برج بزرگ دروازه‌ای شكل ساخته شد تا به همگان اعلام نماید نه تنها مملكت سعودی، بلكه خانة مقدّس مسلمانان جهان نیز در آغوش ما و تحت سلطة ماست.

نویسنده:اسماعیل شفیعی سروستانی

برای خواندن متن كامل مقاله كلیك كنید
0iywtqj1h0l8un7t9z8.jpg


3s4unqno9h7zjnyejd.jpg

لینک های مرتبط:
http://www.jahannews.com/prtbggb8srhbaap.uiur.html
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=khabar&id=1830
http://antiferamaconer2012.blogfa.com/post-42.aspx
طبقه بندی: فراماسونری، 
صل الله علیک یا رسول الله
ارسال در تاریخ یکشنبه 5 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری


سلام من رو از مدینه

از کنار بقیع

از کنار درب خانه مادر

از کنار کوچه بنی هاشم بشنو

الان چند روز هستش که مدینه هستم.

حرف برا گفتن زیاده ولی اول و آخرش اینه:  الحمد لله الذی جعلنه من المتمسکین بولایـه امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام

حیف که قدرش رو نمیدونیم.

دیشب رفتم مسجد شیعیان که به تازکی سعودی ها ریخته بودن اونجا و کل کاسبارو با جنساشون جمع کرده و برده بودند هوا خوری.

خدا لعنتشون کنه 700هزار دینار هم جریمه کرده بودنشون.

خدا رو شکر هم تا الان هیچگونه سوغاتی و وسیله ای از بازار سعودی ها برای خودم تهیه نکردم.

فردا هم انشالله برای انجام اعمال راهی مکه میشم.

نائب الزیاره و دعا گوی تمام دستان هستم.

اینم سه تا عکس که آخریش مربوط به حسینیه شیعیان هستش

رفقا هر کس حاجتی امری داشت بفرماد ما در خدمتیم

یا زینب

alqaqi8taa3r5zphwzo4.jpgq35xxh7e3rwu9ust5g96.jpg7s09obaet0hyi49fcjq2.jpgهاشم بافقی-وقت عمل
ارسال در تاریخ چهارشنبه 1 تیر 1390 توسط محمد امین غفاری

یک و نیم ساعت گذشت از ۹ دی
تحصن طلبه سیرجانی توی ری
حتما خرابی باید برسه به پی؟
پس حرف رو زمین مونده آقا رو کی بلند میکنه و کی؟

۳،۲ مگابایت
دانلود کلیپ صوتی غیرمستقیمقالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات