غبارروبی ضریح مطهر حرم حضرت امام رضا علیه‌السلام و اشک غربت آقا برای غریب
ارسال در تاریخ چهارشنبه 23 شهریور 1390 توسط محمد امین غفاری
http://fupload.ir/images/12nhc92spy7mvm9mnr30.jpg

به قربانت اشک دیده ات بروم آقا جان میدانم! اینقدر مرد نبودم که سنگ سبویت باشم ولی باز هم خدا را شکر که همنشین غصه هایت کوی رضاست نه تاریکی چاه

جهت مشاهده تصاویر به ادامه مراجعه کنید


ادامه مطلب
طبقه بندی: ولایت، 
خبر فوری : ملک عبدالله دوم (پادشاه اردن) را مهدی موعود نامیدند
ارسال در تاریخ سه شنبه 22 شهریور 1390 توسط محمد امین غفاری
با خبر شدیم که پادشاه اموی نسب فراماسون فراماسون زاده ی مورد حمایت یهود، یعنی « ملک عبدالله دوم » و طرفدارانش، تحرکات تازه ای را در عالم وب آغاز کرده اند و در ادعایی بی شرمانه، « ملک عبدالله دوم » را نعوذ بالله « مهدی موعود » خوانده اند!

در این بین در طی چند روز اخیر، وبلاگ های متعددی در جهت حمایت از « عبدالله دوم » و معرفی وی به عنوان « مهدی موعود » شکل گرفته است و در طی آن ها، نسب دروغین وی و ادعای وی مبنی بر انتساب به خاندان مطهر پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) مورد سوء استفاده قرار گرفته و در قالب مطالبی کوتاه به زبان های گوناگون، به معرفی وی و شباهت وی با مهدی موعود!!! (نعوذ بالله) پرداخته شده! و به مسلمانان در مورد نزدیکی ظهور و خروج وی، بشارت داده شده است. برخی از این وبلاگ ها عبارتند از:


http://9944.blogfa.com

http://forright.blogfa.com

http://islam-king.blogfa.com

http://righttime.blogfa.com

به دلیل احتمال بروز تغییر تحولاتی در وبلاگ های مذکور، در زیر، PDF محتویات و خزعبلات مندرج در این سایت ها، خدمت عزیزان مخاطب وبسایت، ارایه می گردد:

http://hotfile.com/dl/108525157/9bda40f/Sofyani_-_Khorooj.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525294/607b6a0/Sofyani_-_Khorooj_2.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525416/e48c8d1/Sofyani_-_Khorooj_3.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525535/84adc78/Sofyani_-_Khorooj_4.pdf.html

http://hotfile.com/dl/108525642/a95ea51/Sofyani_-_Khorooj_5.pdf.html

لینک منبع:http://mrlzdh.blogfa.com/post-41.aspx

 به ادامه مطلب مراجعه کنید


ادامه مطلب
فتوای مفتی وهابی
ارسال در تاریخ جمعه 18 شهریور 1390 توسط محمد امین غفاری
باسلام خدمت دوستان.متن آتی ترجمه ای از پاسخ ایمن الظواهری رهبر گروه القاعده به فتوای مفتی آل سعود مبنی بر حرمت جهاد در وقت حالی است.نکته عجیب این است که رهبر القاعده که خود یک وهابی تندروتر از تندروهای عربستان است، بهتر از هر شیعه ای، مفتی و پادشاه عربستان را رسوا می کند. گویی که خدا این فرد را به حرف آورده است.(نکته: در متن زیر الظواهری می گوید ارتش آمریکا ۱۷ سال است که در بلاد حرمین باقی مانده.از آنجا که سال دخول آمریکایی ها به جزیرة العرب ۱۹۹۰ است ،به نظر می رسد این کلام در سال ۲۰۰۷ گفته شده.)
مفتی آل سعود"عبدالعزیز آل الشیخ" از نوادگان نسبی محمد عبدالوهاب ،مفتی اعظم عربستان ورئیس هیئت کبار العلماء(علمای بزرگ!) و بلند پرواز ترین پرنده آسمان وهابیت است که از جمله شاهکارهایش فتوایی در منع تظاهرات در عربستان به جهت همبستگی با مردم مظلوم غزه اثناء حمله وحشیانه اسرائیل است.

در ضمن حق کپی رایت این ترجمه، صلواتی هدیه به ساحت مقدس صدیقه طاهره حضرت زهرا سلام الله علیها می باشد.
#سوال:به ما فتوایی از مفتی آل سعود رسیده مبنی بر عدم اعزام به عراق ومناطق دیگر به جهت شرکت در جهاد.نظر شما در مورد این فتوا چیست؟
ایمن الظواهری:این مفتی ستاره ای دیگر در باشگاه علمای مارینز است!و سند این فتوا امریکایی وصلیبی است:از مفتی، از وزیر کشور، از پادشاه،و از سفارت آمریکا که سند آن به بوش می رسد! پس چه بد سندی وچه بد ناقلینی.و این فتوا از معماها و اسرار است! چون مفتی آل سعود از خروج از عامه مسلمین و احوال مضطرب و پرچمهای دعاوی دروغین وفتنه ها و اصحاب نیت های مشکوک صحبت می کند.وبرعهده شنونده است که از این کلمات معما گونه وعبارتهای دوپهلو نتیجه بگیرد وتلاش کند که بفهمد منظور مفتی چیست؟و به کدام ادله؟
واین دلیلی بر بزدلی معنوی(جبن معنوی) اوست.چون اگر شجاع بود،وقایع وحوادث وگروه ها را فهرست می کرد تا آنچه که او می گوید بررسی و مطالعه شود.واین فتوایی است که در آن از بیعت شرعی،و اهل حل وعقل(عقلاء)،و ولی امر بیعت شده به اجماع سخن به میان آمده است…و آیا ممکن است این مفتی برایمان بگوید این “اهل حل وعقل” چه کسانی هستند؟وچه کسی آنان را انتخاب کرده؟وچگونه انتخاب شده اند؟ونماینده چه کسی هستند؟و چه وقت نشستند و همفکری کردند؟وچه کسانی رابه سرعت برای امامت مسلمین کاندیدا کردند؟وچرا بعد از بحث و اندیشه تصمیم گرفتند که عبدالله بن عبدالعزیز ازبین تمامی کاندیداها،تنها کسی است که صفات ولایت شرعی بر او منطبق می گردد؟!!
سپس مفتی می گوید که جوانان مجاهد علم شرعی نمی دانند…پس چرا مفتی برایمان روشن نمی کند که صلاحیتهای علمی ولی امرش عبدالله بن عبدالعزیز چیست؟وآیا قادر است در مدرسه ابتدائی ثبت نام کند؟!! یا نیاز دارد از جنابتان درس خواندن ونوشتن بیاموزد تا بتواند این کار را انجام دهد؟!!
وهمچنین مفتی از ولی امری صحبت می کند که جهاد را رهبری می کند و از کشور و بندگان خدا دفاع می کند…ای کاش مفتی ساکت می ماند وخودش و حکومتش را رسوا نمی کرد!آیا از علم فراوانش مخفی مانده که کشور پادشاهی اش هنگامی که از سوی صدام تهدید شد، استغاثه به امریکایی ها کرد؟!! و فتوایی مشکوک مبنی بر جایز بودن آمدن آمریکایی ها به جزیرة العرب صادر شد که آنان چند ماهی می مانند وسپس می روند والان ۱۷ سال(صدای الظواهری می لرزد) از آن زمان می گذرد همچنان همانجا هستند؟!! وآیا ممکن است مفتی ما را از حکم حاکمی باخبر کند که کشورش و امکانات موجود در آن را در خدمت نیروهای نظامی کفار و ناوگانهای دریایی شان وهواپیماهایشان می گذارد تا از آنجا بروند و سرزمین مسلمانان وروستاهایشان را بمباران کنند ونابود گردانند وبسوزانند و هزاران نفر از آنان را در افغانستان و عراق دسته دسته به قتل برسانند؟
وهمچنین، ای مفتی بیعت کننده با ولی امر مدافع سرزمین اسلام!همین سرزمین فلسطین طی مدت بیش از ۸۰ سال است که اشغال شده،و کشورهای مسلمانان یکی پس از دیگری،چه نزدیک ولی امرت وچه دور اشغال می شوند،پس برای ما راجع به سپاهیانی تعریف کن که ولی امرت برای آزادی سرزمین های مسلمانان بسیج کرده و از شدت زیادی فضا را تنگ ساخته؟!! وهواپیماهای تیز پروازی که به خورشید هم حمله می کنند؟!! وناوگانهای دریایی که تمامی دریاها از آن پر شده؟!!بلکه برایمان تعریف کن از طرح مشهورش در به رسمیت شناختن اسرائیل و فشارش بر حماس در کاخش در مکه که ازچهارپنجم فلسطین چشم پوشی کند!!!
و ای مفتی دانشمند!برایمان بگو چند موشک از بلاد حرمین خارج شد که مسلمین را در عراق وافغانستان به خاک وخون بکشد؟ وچند حمله هوایی از پایگاه های بلاد حرمین ضد عراق وافغانستان صورت گرفته؟و چه تعداد کشتی جنگی از بنادر بلاد حرمین بارگیری کرده اند که به عراق و افغانستان حمله کنند؟وچه تعداد بشکه سوخت توسط ولی امرت به نیروهای صلیبی تدارکات رسانی شد تا به عراق و افغانستان تجاوز شود و بمباران گردد و نابود شود؟
و سپس ای مفتی،برایمان تعریف کن چرا جهاد ضد روس ها در افغانستان واجب عینی بود،درحالیکه امروز همان کار در عراق از گناهان بزرگ است؟!!
وسپس آیا برای این مفتی بر مذهب بوش بهتر نبود که باصطلاح ولی امرش را به خاطر دیدار با پاپ که به اسلام ومسلمین اهانت کرده سرزنش کند؟آیا اینگونه است عقیده ی اعتدال و مواجهه با شرک؟سوالاتی آشفته برای مفتی آل سعود، والله الموعد والیه المشتکی.

کاری بود از رستمطبقه بندی: سیاسی،  جنگ نرم، 
محیا ، اولین شهید تالار بیداری اندیشه
ارسال در تاریخ چهارشنبه 9 شهریور 1390 توسط محمد امین غفاری


خانوم محیا داودیان با نام کاربری سوشیانس (در تالار بیداری اندیشه) که بتازگی به دین اسلام مشرف شده بودند و در حال فعالیت علیه فرقه ملعون وهابیت نیز بودند و سعی داشتند تا به مردم جهان فرق بین اسلام واقعی و وهابیت را مشخص کنند که متاسفانه توسط وهابیان ملعون در ابتدا تهدید و بعداز مدتی در یک سانحه ی کاملا ساختگی تصادف و به کما رفته و سپس به شهادت میرسند…موضوع قتل و عمدی بودن حادثه توسط پلیس ایتالیا تایید شده و در آسنده اگر لازم باشد مدارک لازم را به سمع و بصر شما عزیزان خواهیم رسانید…

ایشان یک ایرانی الاصل بودند که بنا به اقضای شغل پدرشان در سوئد ساکن بودند و در طی یک مسافرت به ایتالیا این اتفاق برایشان پیش آمد…  چند شب پیش مراسم عقد ایشان با یکی از کاربران تالار بیداری اندیشه بود ،‌ خادم الرضای عزیز که این واقعه را خدمت این دوست گرامیمان تسلیت عرض میکنیم و صبر و ایمان قوی را برایشان از خداوند متعال طلب میکنیم… یکی از بزرگواران میفرمود : وهابی ها و اعمالشان یکی از مهمترین موانع تأخیر افتادن در امر ظهور هستند و فعالیت هایی فکری و تروریستی و اعتقادی و تبلیغاتی و … آنها بیشترین صدمات را در مورد واقعه ی ظهور اعمال میکند… دوستان عزیزمان در تالار بیداری اندیشه برای ادامه راه این بانوی گرامی دست به کار شده اند ، شما هم نیز میتوانید در این راه مارا یاری کنید انشالله که ، راهی برای تعجیل در ظهور آقامان امام زمان(عج) باشد ، انشالله.

جزئیات در تاپیک این شهید 
طبقه بندی: شهدا، 
آتش زدن آبلیسک در میدان انقلاب اسلامی تهران
ارسال در تاریخ چهارشنبه 9 شهریور 1390 توسط محمد امین غفاری


در روز 1390/06/04 مصادف با روز جهانی قدس، راس ساعت 11:33 دقیقه در میدان انقلاب اسلامی تهران،   جنبش مصاف یک آبلیسک به ارتفاع حدود 3 متر را به آتش کشاند. 

این حرکت در دیگر شهر های ایران نیز انجام شد . شدت بازتاب این کار به حدی وسیع خواهد شد که در رسانه های غربی احتمالا بازخورد خواهد داشت .این حرکت برای اولین بار در سالروز انقلاب اسلامی ایران، 22 بهمن ماه 1389 انجام شد که در فضای سایبرنتیک بازخورد بیساری داشت.

آبلیسک (Obelisk) یکی از نماد های شیطانی کابالیست ها و نماد خدای بعل در میان شیطان پرست هاست . و به عنوان یکی از اصلی ترین نمادها در مکتب فکری فراماسونری است .  قداست این نماد در میان این فرقه ها به حدی است که اگر در هنگام ساخت آن، در آبلیسک ترک ایجاد شود یا باید آن را استفاده کرد و یا آن را دفن کرد. تنها در دین اسلام به آبلیسک تهاجم شده است . این نماد در رمی جمرات وجود داشت که مسلمین در اعمال حج به سمت آن سنگ پرتاب میکردند. و نماد شیطان بود. که با دست اندازی حکومت یهودی عربستان، آبلیسک از آن جا به جای دیگر منتقل شد و به جای آن یک دیوار ساخته شد .
لینک مطلب: http://neshaneproject.ir/post/81طبقه بندی: فراماسونری، 
شیطان در آتش
ارسال در تاریخ سه شنبه 8 شهریور 1390 توسط محمد امین غفاری
ما هم به دعوت جنبش مصاف و همراه با مردم ایران نماد ابلیسک را در روز راهپیمایی قدس به آتش کشیدیم
ولی انگار قسمت نبود فیلم و عکس مناسبی برای نمایش داشته باشیم.توجه شما رو به دیدن دو عکس از ابلیسک در آتش جلب میکنم.

این هم عکسی که عکاس فارس از ماکت ما گرفت

ادامه مطلب
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات