عشق تحریم شدنی نیست!
ارسال در تاریخ دوشنبه 30 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری

امیدوارم این طرح آنقدر توسط کاربرای ایرانی بازنشر بشه تا به دست آقای اوباما برسه!

نامه ای به آقای اوباما...!

سلام. آقای اوباما این نامه از طرف یک دانشجوی 19 ساله ایرانی است. آقای رئیس جمهور! شما و دوستانتان 34 سال با مردم ایران دشمنی کردید و نتیجه این دشمنی چیزی جز نفرت روز افزون ملت ایران از شما و سیاست های سلطه طلبانه شما نبوده است. شما فکر میکنید با تحریم می توانید مردم ایران را از نظام سیاسی شان جدا کنید ولی آقای اوباما، شما کاملا در اشتباه هستید. مردم ایران با تحریم هایی که شما تصویب کردید در تنگنا و فشار قرار گرفته اند ولی اینها باعث نمیشود که رهبرشان را رها کنند. شما این مطلب را نمی فهمید چون معنای عشق را نمی دانید. عشقی که یک ملت به رهبر و پیشوای خود دارد برای شما یک مسئله مبهم است، چون شما فکر میکنید یک سیاست مدار نه عاشق می شود و نه معشوق دارد! اشتباه شما همینجا است! رهبر ما نه تنها یک سیاست مدار قدرتمند است بلکه یک فرد انقلابی است، او یک مرد الهی است. مردم ایران رهبر خود را دوست دارند و نه تنها با تحریم بلکه با جنگ هم رهبر خود را رها نمی کنند! خداوند به ما وعده داده است «اگر دین خدا را یاری کنید، خداوند شما را یاری می کند.» آقای اوباما! سرانجام، پیروزی برای ماست و شکت برای شما. پس به کینه توزی های خود علیه مردم ایران پایان بدهید، که سرانجام ستمگران، آتش جهنم است. به امید دنیایی سرشار از محبت که با آمدن منجی آخرالزمان حاصل می شود. خدانگهدار

(مهدی پیش بین)

متن انگلیسی نامه

A letter to Mr. Obama
Hello. Mr. Obama! letter from an Iranian collegian who is 19 years old. Mr. President! You and your friends, you have 34 years of enmity with the people of Iran. The result is something other than an enemy nation's growing hatred of you and your appetite has dominated politics. You think you can ban people from the political system to remove. But Mr. Obama, you're absolutely wrong. sanctions that you pass,  Iranian are in a pinch and pressure, but it does not make drop their leader. You do not understand it because you do not know the meaning of love. The leader of a nation and its leader have love for you is a vague question, Because you think love is not a politician and not someone who will love her!You are wrong here. Our leader is not only a powerful politician, but a revolution! He is a man of God. People love their leader, and not only sanctions, but the war will not leave their leader! God has promised us, "If you help Allah's religion, Allah will help you." Mr. Obama! Finally, a victory for us and refracted for you. So their malice against the people of Iran will end, eventually oppressors, is hell. The hope of a world full of love, the end result will be the savior. Goodbye

(mahdi pishbin)
طبقه بندی: سیاسی،  جنگ نرم،  ولایت، 
حرکت سایبری مقتدا در خانه
ارسال در تاریخ دوشنبه 30 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
http://media.afsaran.ir/silXPu.jpg

کاربران ارزشی در شبکه اجتماعی گوگل پلاس یک حرکتی بسیار زیبایی رو شروع کردن به این شکل که هرکس که عکس حضرت آقا رو در خونه داره، از اون عکس میگیره و با تگ مقتدا در خانه اون رو منتشر میکنه.
پیشنهاد میکنم که دوستان بلاگر هم این حرکت رو انجام بدن.ضمنا تگ  مقتدا در خانه هم فراموش نشود. این کار اثر تبلیغی بسیار بالایی داره و محبوبیت حضرت آقا رو در دلهای ما فریاد میزنه. کور شود هر آنکه نتواند دید.

چه ساده لوح اند آنها که می پندارند عکس تو را به دیوارهای خانه ام آویخته ام
و نمی دانند که من دیوارهای خانه ام را به عکس تو آویخته ام..

لینک مطلب در افسران
http://www.afsaran.ir/link/187642


ادامه مطلب
طبقه بندی: جنگ نرم،  ولایت، 
برچسب ها: مقتدا در خانه،
نقدی بر نقدهای مذهبیون بر سینما و بررسی برنامه «ققنوس»
ارسال در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
برنامه ققنوس

اتفاقی که دارد می افتد، این است که ما تنبلی و بی عرضگی خود را در پس سر و صدای زیاد رسانه ای مان مخفی می کنیم. ما «انقلابی» نیستیم، والا خواندن و بحث کردن آثار سینمایی شهید آوینی نهایتاً و با بیشترین اتلاف وقت، 3 ماه طول خواهد کشید. غربگرایان در مبارزه شان انقلابی اند؛ لذا می بینیم هرسال چهره های جدید به همراه فیلم های تازه به سینما ارائه می کنند و شبانه روز «در خود سینما» مشغول اند. همزمان که آنها شبانه روز مشغول فیلمنامه نویسی و فیلمسازی و رایزنی و فشار برای دریافت بودجه هستند، ما مشغول چه کاریم؟


ادامه مطلب
طبقه بندی: هنر اسلامی،  بررسی عملکرد رسانه ملی، 
برچسب ها: نقد سینمای ایران، نقد برنامه ققنوس،
رهسپاریم با ولایت نا شهادت
ارسال در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
http://www.negarkhaneh.ir/UserGallery/2013/2/mahdip_17123028.jpg

منبع: پرنده گراف


مراسم شهادت حضرت معصومه (س) در اهواز
ارسال در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
شهادت حضرت معصومه (س) در اهوازطبقه بندی: فرهنگی/مذهبی، 
برخورد امام خامنه ای با دوست دختر و دوست پسر
ارسال در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
افسران - وقتی شنیدند این سران...


یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای می‌گفت:
یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

آنها به یک باره در مقابل گروه ما قرار گرفتند و فرصت جمع و جور کردن و رسیدگی به وضع ظاهری خودشان نداشتند از رفتار آنها مشخص بود که خیلی ترسیده بودند واینگونه به نظر می رسید که آنها تصور می کردند که الآن آقا دستور دستگیری آنها را فورا صادر خواهد کرد. ولی برخلاف تصور آنها آقا با آنها سلام و علیک گرمی کرد و پرسید که شما زن و شوهر هستید؟(البته آقا می دانست)؛ آن پسر وقتی با خلق زیبای آقا مواحه شد، واقعیت را گفت؛ و جواب داد خیرمن و این دختر دوست هستیم.

آقا ابتدا در باره ورزش و مزایای آن با آنها صحبت کرد و بعد فرمود : بد نیست صیغه محرمیتی هم در میان شما برقرار شود و شما با هم ازدواج کنید. آقا به آنها پیشنهاد داد که اگر مایل بودید در فلان تاریخ بیائید، ومن هم آمادگی دارم که شخصا خطبه عقد شما را بخوانم. آن دو خدا حافظی کردند و طبق قرار همراه خانواده خود در همان تاریخ به محضر ایشان رسیدند .

آقا هم خطبه عقد آن دو را جاری کردند . با برخورد کریمانه ایشان این دو جوان مسیر زندگی خود را تغییر دادند آن دختر غیر محجبه به یک دختر محجبه و معنوی و آن پسر دانشجو هم به یک جوان مذهبی مبدل شدند.

منبع: نشریه ماه تمام، شماره 3،ص17طبقه بندی: ولایت،  اخلاقی، 
تبلیغ عجیب صدا سیما
ارسال در تاریخ شنبه 28 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
تبلیغ جدید صدا و سیما رو دیدید؟!! متوجه منظورشون شدید؟؟

http://media.afsaran.ir/siQLTB_400.jpg

دانلود با لینک مستقیم


کاری از رادیو میقاتطبقه بندی: سیاسی،  بررسی عملکرد رسانه ملی،  استاد علی اكبر رائفی پور، 
دلم گرفت...
ارسال در تاریخ شنبه 28 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری
رهبری و بداخلاقی مسئولینطبقه بندی: ولایت، 
بیست و پنجمین گردهمایی گردان کربلا
ارسال در تاریخ جمعه 27 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری

http://www.kanalekomeil.ir/wp-content/uploads/2013/02/PIC_3495.jpg

صبح امروز بیست و پنجمین گردهمایی گردان سرافزاز کربلا در محل قرارگاه کربلای اهواز برگزار شد. در این مراسم که سردار دانش پژو سخنران آن بودند به اهمیت جنگی که بود و جنگی که هست پرداخته شد. فرمانده سابق قرارگاه کربلا از لزوم آمادگی مردم در برابر دسیسه های دشمن گفتند و یادآور شدند که مردم ایران همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند و به لطف خدا مشکلات را پشت سر خواهند گذاشت. در ادامه مراسم که با پخش کلیپ همراه بود رزمندگان یاد و خاطره روزهای جنگ را گرامی داشتند.

به ادامه مطلب مراجعه کنیدادامه مطلب
طبقه بندی: گردان سرافراز کربلا،  جبهه و جنگ، 
برچسب ها: سردار دانش پژو، قرارگاه کربلا، گلف اهواز، ناصر سودانی،
سخنان پناهیان در برنامه ققنوس با موضوع سینمای انقلاب
ارسال در تاریخ جمعه 27 بهمن 1391 توسط محمد امین غفاری

بزرگترین صادرات ما نفت نیست بلكه معنویت و معرفت است كه باید با ابزارهایی مثل سینما صادر شود


کانال کمیل

نهمین قسمت از برنامه ققنوس تكرار مجدد برنامه هشتم آن بود كه با كارشناسی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان و به دلیل درخواست‌های بینندگان دوباره به روی آنتن شبكه چهارم سیما رفت.

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در این برنامه با تاکید بر تناسب ذاتی میان سینما و دین گفت: وقتی این دو به هم برسند، این سینماست که بیشتر بهره می‌برد، دین را از طریقی غیر از سینما هم می‌توان منتقل کرد، هرچند که ممکن است سخت‌تر باشد اما عوامل مختلفی وجود دارند که دست به دست هم می‌دهند و باعث فراگیر شد دین خواهند شد.

وی با بیان اینکه سینما می‌تواند این مسیر را تسریع و تسهیل کند، افزود: اما سینما بیش از اینکه به دین خدمت کند به خودش خدمت خواهد کرد، زیرا دین نگاه عمیق و در عین حال زیبا به سینما می‌دهد

به ادامه مطلب مراجعه کنیدادامه مطلب
طبقه بندی: هنر اسلامی،  فرهنگی/مذهبی،  جنگ نرم، 
برچسب ها: سینمای انقلاب، بزرگترین صادرات ما نفت نیست بلكه معنویت و معرفت است كه باید با ابزارهایی مثل سینما صادر شود،
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic