خدا را شکر که سید منصور رفت...
ارسال در تاریخ جمعه 31 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاریسلام خلق الله

خدا را شکر که سید منصور  رفت...

از دستش راحت شدیم!!!

حالا خیالمان کمی راحت تر شد.البته چند نفر دیگر هم هستند در این شهر که اگر آنها هم سر و ته شوند،دیگر خیلی راحت تر می شود کار کرد!!!!

البته اتفاقی هم نباید بیافتد.یعنی انتظاری هم نباید داشته باشیم.

اصولا سر و صداها گویا با گروه خون این تیپ آدمها جور در نمی آید. به هوش باشید این چند تا عنصر نامطلوب دیگر را که با ایشان هم فکر بودند هر چه زودتر باید تکلیفشان را یکسره کنند!!!

تا بشود راحت به امورات اساسی فرهنگی،سیاسی واجتماعی درست و حسابی رسید تا انشاالله در همه ابعاد رشد کنیم.

یک جایی خوانده بودم که این گروه آدمها (آقایانی مانند آقای موسوی)نمی روند و این ما هستیم که می رویم و آنها می مانند!!!

واقعا شما تعجب نمی کنید از اینجور حرفهای بی منطق!

حالا که به لطف خدا ایشان رفته اند و بقیه مانده اند...!؟

یک سوال بسیار مهم هم در ذهن بنده جرقه زده که فکر کنم تا حالا به ذهن هیچ کسی نرسیده و آن اینست که :اگر این بنده خدا در همه جهات ،آدم خوبی بوده چرا در زمان بودنش در همه جهات از او استفاده نمی کردند؟با یک دودوتا چهارتا می شود فهمید که نه بابا ،خیال واهی نکن .حتما جنسش خرده شیشه زیاد داشته و همان بهتر که از دستش راحت شدیم.


منبع: خادم الزهرا (س)پ ن: حجه الاسلام سید منصور موسوی مسئول یکی از موسسات فرهنگی مذهبی شهر اهواز است که پس از چند سال کار وتلاش در عرصه فرهنگ با توجه به فشارها و کارشکنی های بسیار زیاد برخی افراد صاحب نفوذ در سطح شهر همچون بسیاری از نخبگان فرهنگی دیگر شهر اهواز را ترک کرده و برای ایجاد شرایط و توانمندی بیشتر به شهر قم مراجعت نموده.توجه: جدا می خوام بدونم چرا برخی دوستان اینقدر دوزاریشون کج هست.این متن کنایه آمیز هست و هیچ نقد و اعتراضی را متوجه آسید منصور نکرده است.در ضمن نویسنده آن یکی از شاگردان ایشون هست و بنده فقط بازنشر داده ام.
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  جنگ نرم، 
واکنش سید حسن نصرالله به اهانت اخیر
ارسال در تاریخ چهارشنبه 29 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری
لبیک یا رسول الله...

سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در پی اهانت به ساحت نورانی پیامبر اکرم(ص) اقدام به سخنرانی نمود که در این فیلم بخش هایی از آن را مشاهده می کنید.

دانلود با لینک مستقیمبیانیه خروش سایبری دفاع از مقدسات
ارسال در تاریخ پنجشنبه 23 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری


اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم


یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون


می خواهند نور خدارا با دهان های خویش خاموش کنند و خدا کامل کننده نور خویش است اگرچه کافران را ناخوش آید
سوره مبارکه صف ، آیه شریفه8


http://media.afsaran.ir/sipSeb_535.jpg

انا لله و انا الیه راجعون


«دین اسلام»؛ دین رأفت، رحمت، مودّت و دوستی است و پیامبر اسلام(ص) به عنوان رحمت برای عالمیان از جانب خداوند مبعوث به رسالت شده است و هر کجا ندای مظلومی که درخواست کمکی را سر داده باشد، این اسلام  است که مسلمین را بر یاری آن مظلوم بپا میدارد . از همین جهت است که کافران و ظالمان و منافقان در این مسیر همیشه با زخم هایی که از غیرت مسلمین خورده اند دست از سمپاشی و کید و حیله ورزیدن بر نداشته و همواره با  تحریک غیرت مسلمین و مومنین مخصوصا در زمانهایی که مسلمین  به موفقیت های بزرگ دست یافته اند  از هر  مکری در این راه بهره جستند.


و اما مسلیمن و مومنین آگاه همواره با اتحاد و اتخاذ تصمیمات به موقع و مواضع سریع خود  برخورد جانانه ای با این دشمنی ها  داشته اند.


و امروز دشمنان باید بدانند که با تحریر کلمات موهن در کتابی شیطانی و یا اهانت به کتاب آسمانی ما قرآن و یا با تنظیم اهنگ و ساخت فیلم های موهن در جریحه دار کردن روح مسلمانان مخصوصا شیعیان دیگر نخواهند توانست در دل  ایشان ذره ای شک و ریبی  ایجاد کنند؛  بلکه هر بار با اینچنین اقداماتی مسلمین  استوار تر و خروشان تر از قبل بر سر شیاطین روزگار خواهند تاخت و در  اراده خود استوار تر ار پیش در پایبندی به مقدسات و دفاع از انها خواهند بود.


جبهه وبلاگی غدیر و همه اعضاء این پایگاه  که اکثرا از کاربران و نویسنده های ارزشی و انقلابی و ولایتمداران عرصه رسانه می باشند بار دیگر با  انتشار این بیانیه در وبلاگها و سایتها و خبرگزاریهای در فضای سایبر و حقیقی با وحدت کلمه اعلام میدارد که  ما مسلمانان و آزادیخواهان هرگز از مواضع و اهداف و مقدسات خود دست نخواهیم برداشت و همواره در برابر حمله و یورش ناجوانمردانه  دشمنان به هر صورتی که باشد با عزمی راسخ  دفاع خواهیم کرد و مبارزه ما تا شکست و سر خورده گی و ان شالله تا نابودی کفر و ظلم  در جهان از پای ادامه خواهد داشت. اکنون همگی  به اتفاق در جبهه جنگ نرم به مبارزه و رزم خویش ادامه خواهیم داد. از خداوند متعال برای رسیدن به اهداف و استواری و ثبات در این راه کمک و استعانت می طلبیم.


وَ کانَ حَقّاً عَلَینا نَصرُ المُؤمِنین


ادرس سایت جبهه غدیر  http://jwg.ir/


دوستان و یاران و رزمنده های جنگ نرم  این بیانیه و بنر و یا مطالب خود را با نام خروش سایبری دفاع از مقدسات را منتشر فرمایند. در صورت تمایل  این پایگاه را از لینک خود باخبر کرده تا در فهرست حامیان  این خروش ثبت شود.


ان تنصرو الله ینصر کم و یثبت اقدامکم


همچنین با خبر شدیم کهبه گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، راهپیمایی سراسری ملت ایران در اعتراض به فیلم موهن آمریکایی علیه پیامبر مکرم اسلام(ص) فردا بعد از نماز جمعه تهران در سراسر کشور برگزار می‌شود.


http://media.afsaran.ir/si96ZE_500.jpg
بسمه تعالی؛ای ملت غیور ،مسلمان ایران در پی ساخت فیلم اهانت آمیز به صاحت پیامبر اعظم(صل الله علیه وآله) این بنده حقیر شما را به شرکت در راهپیمایی روز جمعه  مورخ24/6/ 91 دعوت می نمایم ، انشا الله با حضورتان در این راهپیمایی دل آقا امام زمان(عج) و خاندان مطهرش را شاد کنید و دشمنان اسلام نامید وذلیل نمائید. اجرکم عند الله.
تصاویر مراسم روز شهادت امام صادق (ص) در اهواز
ارسال در تاریخ پنجشنبه 23 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری


تصاویر مراسم روز شهادت امام صادق (ع) در حسینیه ثارالله اهواز
با حضور آیت الله شفیعی عضو مجلس خبرگان

تصاویر را در خبر کارون دنبال کنید
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی، 
همایش بیداری اسلامی و حمایت از ولایت و مقاومت در اهواز
ارسال در تاریخ یکشنبه 19 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری
به گزارش خبر کارون همایش حمایت از ولایت و مقاومت با سخنرانی شیخ حسین معتوق، از علمای کشور کویت،آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری و سید محمد شعاع از خطبای برجسته خوزستان عصر روزجمعه باحضورعلمای استان، مسؤولان استانی برگزار شد.

آیت‌الله عباس كعبی در گفتگو با خبرنگار خبرکارون  اظهارداشت: هدف از برگزاری همایش حمایت از ولایت و مقاومت: ولایت، بصیرت، روشنگری، تحلیل شرایط منطقه و در آخر اعلام موضع گیری که عشایر عرب منطقه در دفاع از انقلاب و تجدید بیعت با ولایت می باشد.

ایشان افزود: همایش به عنوان دفاع از ولایت و مقاومت بوده و فلسفه اصلی این امر بود که امروز در منطقه شراط حساسی پیش اومده و ما شاهد بیداری اسلامی و شاهد مقابله با بیداری اسلامی در منطقه هستیم و باید با تلاش و کوشش و روشنگری این بیداری را در مردم و کشورهای اسلامی زنده نگه داریم.

این عالم فرهیخته یکی از ضعف های موجود را تفرقه و دودستگی  و اختلاف نظرها در مورد ایجاد قیام قومیتی و مسائل مرتبط دانست؛ که باید یک تحلیلی صحیح از اوضاع منطقه و بیداری اسلامی و مواضع مقام معظم رهبری و سید حسن نصرالله  و مقاومت اسلامی انجام داد تا یک روشنگری و بصیرت افزایی ایجاد بشود.

و در پایان ایشان به دوسال زیر اینگونه پاسخ دادند:

پیشنهادتون به مردم و جوان های دل سوز به نظام و ولایت چیست؟

-          باید متحد، یک دست و با بصیرت افزایی و سازماندهی در عرصه های جنگ نرم با حضور فعال خود  قدرت این جنگ بی مرز را (جنگ نرم) را در دست بگیرند.

پیش بیتی شما از شرایط آینده منطقه چیست؟

-          شرایط به نفع اسلام تمام میشود و به نفع انقلاب و نظام و شکست های پی در پی آمریکا و رژیم صهیونیستی می انجامد.

طبقه بندی: سیاسی،  بیداری اسلامی، 
برچسب ها: صحوه الاسلامیه، عشایر عرب الاهواز، مقاومت اسلامی اهواز،
درخواست برخی مراجع برای تغییر مدیریت صدا و سیما
ارسال در تاریخ چهارشنبه 15 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری
201248020348zar-far1

به گزارش شیعه آنلاین، شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از مراجع عظام تقلید خواستار انجام تغییراتی در مدیریت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی‌ایران شده اند.

http://shia-online.ir/upload/article/24837/24837_QPE6OHE1_pic.jpg

این مراجع تقلید اشتباه فاحش صدا و سیما در پوشش سخنرانی «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر در شانزدهمین اجلاس کشورهای عدم تعهد که هفته گذشته در تهران برگزار شد، و بازتاب گسترده بین المللی که در پی داشته را علت این درخواست اعلام کرده اند.

البته علاوه بر این مسأله، دیگر موضوعاتی که مربوط به نامناسب بودن برخی سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی می‌شود نیز از علل و عوامل مطرح شدن چنین درخواستی از سوی برخی مراجع عظام تقلید بوده است.

گفتنی است این درخواست روز گذشته مطرح شده و گویا هنوز تصمیم قطعی در این مورد گرفته نشده است.
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی، 
ممنوع التصویر شدگان حزب اللهی مهندس ضرغامی
ارسال در تاریخ سه شنبه 14 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری
پس از سالها و با تأکید مستقیم مقام معظم رهبری، مهندس عزت الله ضرغامی ریاست سازمان صدا و سیما در نشست دانشجویی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل شرکت نمود و به چند سؤال نیز جهت سلب مسئولیت پاسخ گفت. او که سابقه بایکوت و بی اعتنایی کامل دعوت 30 رسانه معتبر ارزشی نسبت به شرکت در نشستی مطبوعاتی را در کارنامه خود دارد، دو ادعای تأمل برانگیز در پاسخ به سؤال یک دانشجو مطرح نمود. او اولاً منتقدین خود را به دو دسته «آنها که متقاضی پخش پورنوگرافی هستند» و «آنها که حتی مجوزهای رهبری را هم برنتافته و با حضور زن در تلویزیون هم مخالف اند» تقسیم نمود. سپس ممنوع التصویر شدن نیروهای حزب اللهی را شدیداً رد کرد.

اکنون برای یادآوری، نام چند تن از برجستگان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که بصورت دائم یا موقت ممنوع التصویر شدند را ذکر می نماییم. ابتدائاً یادآور می شویم که ممنوع التصویر شدن در تلویزیون به دو صورت رخ می دهد: یا نامه ای کتبی به خود فرد داده می شود و یا به مجموعه های ذی ربط نامه ای ارسال شده و در آن دعوت از فرد مذکور، ممنوع اعلام می گردد.


پناهیانادامه مطلب
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  جنگ نرم، 
دفتر تحریر ایام
ارسال در تاریخ شنبه 11 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری

 


کاری از مجموعه دفتر مطالعات جبهه انقلاب اسلامی
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  جنگ نرم، 
راشل کوری
ارسال در تاریخ شنبه 11 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری

                          

شهیده ای که زندگی اش را برای فلسطین زیر بلدوزر صهیونیست ها از دست داد
Life & Death of a Defender of Palestine

دانلود با لینک مستقیم

منبع:nasrtv.com
طبقه بندی: جبهه و جنگ،  بیداری اسلامی، 
درگذشت افسرجنگ نرم برادر امیر محمد کاظمی
ارسال در تاریخ جمعه 10 شهریور 1391 توسط محمد امین غفاری
http://media.afsaran.ir/siPnTn_535.jpg


http://media.afsaran.ir/siH5c1_535.jpg


افسر جوانی که بر اثر تصادف از دنیا رفتند
روحش شاد
طبقه بندی: جنگ نرم، 
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات