تشیع پیکر پاک دو شهید گمنام در اهواز
ارسال در تاریخ چهارشنبه 29 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری

امروز صبح در دانشگاه صنعت نفت اهواز پیکر پاک دو شهید گمنام پس از عبور از منطقه کوت عبدالله اهواز در برابر مسجد این دانشگاه با حضور مردم و دانشجویان به خاک سپرده شد. در این مراسم حجه الاسلام امینی امام جمعه مسجد سلیمان پس از ایراد سخنانی در میان اشک و ناله حاضرین بر بالین پیکر پاک این دو شهید تلقین خوانده و سپس به خاک سپرد.ادامه مطلب
طبقه بندی: شهدا،  فرهنگی/مذهبی، 
برچسب ها: دانشگاه صنعت نفت، حاج احمد طرفی، حجت الاسلام امینی، حجت الاسلام سید محسن شفیعی،
مراسم شب وداع با شهدای گمنام در دانشگاه صنعت نفت اهواز
ارسال در تاریخ چهارشنبه 29 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری

شب گذشته مراسم شب وداع با شهدای گمنام در محل مسجد دانشگاه صنعت نفت اهواز با حضور جمع پرشور دانشجویان این دانشگاه برگزار شد. در مراسم حجت الاسلام شفیعی و حاج حسین یکتا سخنرانی کرده و در انتهای مراسم سید سجاد امام به نوحه سرایی پرداخت و دانشجویان گرد تابوت شهدا عزاداری کردند.ادامه مطلب
طبقه بندی: شهدا،  فرهنگی/مذهبی،  حسینیه، 
برچسب ها: شهدای گمنام، دانشگاه نفت اهواز،
پسر عشق پدر
ارسال در تاریخ سه شنبه 28 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری
http://media.afsaran.ir/sicoHk_403.jpg

نطق حمید رسایی درباره مهدی هاشمی (28 آذر 91)

 با سلام و درود به محمد و آل محمد (ص) و با سلام و درود به روان پاک شهیدان و امام شهیدان که تمام نعمت هایی که امروز از آن بهره مندیم نشأت گرفته از خون‌هایی است که در این راه بر زمین ریخته و به جاست تا یاد کنم از خون شهدای بسیجی و نیروی انتظامی و خون مجروحان این نهادهای مقدس که سه سال قبل در این ایام در راه مقابله با کودتای خزنده‌ای فتنه 88 بر زمین ریخت، کودتایی که تحت نام پرچم دولت وحدت ملی طراحی شد و با نامه بدوم سلام و السلام کلید خورد.

 
هفته گذشته حادثه‌ای در پایتخت رخ داد که انتشار عمومی آن افکار عمومی را جریحه دار کرد.چند جوان ناپاک با ایجاد رعب و وحشت به اخاذی از یک رهگذر پرداختند، انتشار این تصاویر در افکار عمومی سبب شد تا نیروی انتظامی در اقدامی قابل تقدیر، به سرعت متهمان را بازداشت و تحویل دستگاه قضایی کند.
 
رئیس محترم دستگاه قضایی در اقدامی قابل تحسین با قاطعیت از صدور اشد مجازات برای متهمانی که آرامش جامعه را به هم ریخته بودند در آینده نزدیک خبر داد که ما نه برای این اقدام بلکه برای بسیاری از اقدامات دیگر این قوه محترم، سپاسگذاریم.
 
اما در عین حال لازم می‌دانم در خصوص موضوع دیگری که از نظر وسعت فاجعه و نوع جرم بسیار بزرگ‌تر از این اخاذی همراه با ایجاد رعب وحشت بوده است، صحبت کنم.
 
ام‌الفسادی پس از دو دهه فساد و تباهی، نهایتا وقتی در حوادث فتنه 88 نشان داد که تبدیل به یک غول مفسد شده است، با توصیه و مشورت بزرگترش از کشور گریخت، آقازاده فراری وقتی بعد از سه سال اقامت در کشور روباه پیر مورد همه نوع بهره‌برداری قرار گرفت، در آستانه دادگاهی که حاشیه‌های اسناد آن در قالب چند نوار صوتی امروز در فضای مجازی منتشر می‌شود، باز با توصیه و سفارش بزرگترش به داخل ایران باز می‌گردد، چراکه پدر احساس می کند در سرهم بندی پرونده پسر در درون کشور موفق تر خواهد بود!
 
متأسفانه با تمام احترامی که برای دستگاه قضایی قائلم باید بگویم که انگار حدس پدر نزدیک به واقعیت است، آقازاده مفسد که پرونده‌های فساد اقتصادی، سیاسی، امنیتی و موارد دیگر را از سال‌های ریاست پدر بر امور اجرایی کشور در کارنامه خود داشت و همواره از مصونیت آهنین برخوردار بود، در فتنه سال 88 با تمام قدرت مدیریت کودتای آن سال را به عهده گرفت و فقط در یک قلم اسناد به دست آمده از دانشگاه آزاد نشان می‌دهد که وی در روزهای بعد از انتخابات سال 88  صدها میلیون تومان به اراذل و اوباش پرداخت کرده است تا برخی از میادین تهران،‌ بانک‌ها و امکان عمومی را به آتش بکشند و ایجاد رعب و وحشت کنند.
 
شاید اگر مهدی همچنان آزاد بود،‌ این چند جوان ناپاک همچنان از طریق وی تغذیه می‌شدند و دیگر با قمه و ایجاد رعب و وحشت از رهگذران اخاذی نمی‌کردند!
 
خوب توقع این است که چنین متهمی وقتی پس از سه سال فرار و اقامت در کشوری متخاصم به کشور باز می‌گردد، بازداشت شود اما آقازاده فراری به محض ورود به جای زندان به منزل پدر می‌رود، در همان شب تمام آموزش‌های لازم را از وکلای اجیر شده می‌بیند و با وعده اینکه پس از چند  روز آزاد می‌شود به دستگاه قضایی و امنیتی تحویل می‌شود.
 
فشارهای زیادی متوجه دستگاه قضایی شد و این دستگاه مقاومت کرد. با این همه شاه کلید کودتای 88 با وجود اینکه در مرحله بازجویی بود اما نه تنها اجازه ملاقات با خانواده داشت که دائما از طریق تلفن با همان مشاور عالی اش در ارتباط  بود و رهنمود می‌گرفت.
 
کار به شورای امنیت کشور کشیده می‌شود و با ورود این شورا در برابر فشارهای سنگین، نهایتا مهدی هاشمی تنها دو ماه در زندان می‌ماند.
 
مهدی هاشمی حتی یک بار وقتی در برابر روند درست قضایی و اسناد متقن کم می‌آورد در همان مکالمات تلفنی خط را از مشاور اصلی‌اش می‌گیرد و با بهانه بیماری قلبی، خود را به بیمارستان می‌رساند.
 
قرار بوده که از بیمارستان به خانه برده شود که نهایتا توسط مأموران ذی ربط از بیمارستان دزدیده و به زندان بازگردانده می‌شود، همین حرکت نشان می‌دهد که دستگاه قضایی و امنیتی کشور تا چه اندازه مظلوم بوده و در پرونده مهدی هاشمی در فشار یک خانواده اختاپوسی قرار داشته‌اند.
 
و متأسفانه در حالی که بر اساس اطلاعات موثق، هنوز تحقیقات در پرونده وی به اتمام نرسیده و در حالی که برخی مرتبطان سفید در پرونده وی ـ که بر اساس ادعای مسئولان قضایی، اطلاعات مهمی از آنها به دست آمده ـ تازه بازدداشت شده‌اند، اما با وثیقه ای که هیچ تناسبی با جرم وی ندارد، نهایتا با فشارهای بسیار آزاد می‌شود و وکیل وی امروز اعلام می‌کند که مهدی دیگر به زندان بازگردانده نمی‌شود!
 
اکنون مخاطب بنده دستگاه قضایی محترم است، جناب آقای آملی لاریجانی! از تلاش‌های شما سپاسگذاریم و می‌دانیم که این فشارها از این پس قطعا بیش از اینها خواهد شد.
 
بر اساس اطلاعات موثق مشاوران عالی مهدی که او را فراری دادند و بعد از سه سال بازگرداندند، اکنون تمام تلاش خود را می‌کنند تا پرونده مهدی هاشمی را به ابعاد سیاسی آن منحصر کنند، بر این اساس از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند تا از مفاسد اقتصادی و امنیتی وی عبور کنند و موضوع اصلی پرونده را در مسائل سیاسی متمرکز کنند، در حالی که فساد اصلی مهدی هاشمی قبل از آن که سیاسی باشد، اقتصادی است.
 
امام حسین (ع) در روز عاشورا خطاب به لشکر یزید فرمود: فقد ملئت بطونکم من الحرام، شکم‌هایتان از حرام پر شده، برای همین کلام حق را نمی‌فهمید و مقام معظم رهبری فرمودند که از فساد اقتصادی است که فساد سیاسی، فساد اخلاقی، فساد اعتقادی و فساد امنیتی به وجود می‌آید.
 
جناب آقای آملی لاریجانی! انتظار از دستگاه قضایی، مقابله با دانه درشت‌هایی مانند مهدی هاشمی است، این نکته همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب و از جمله مطالبات به حق مردم بوده است.
 
اما اکنون سئوال افکار عمومی این است که وقتی بر اساس اصل 19 قانون اساسی مردم از هر قوم و قبیله که باشند از حقوق مساوی برخوردارند و رنگ و نژاد  و زبان و مانند اینها سبب امتیاز نخواهد بود.
 
بر اساس اصل 20 قانون اساسی همه افراد در حمایت قانون قرار دارند و از همه حقوق انسانی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با رعایت موازین اسلام برخوردارند.
 
اکنون سئوال افکار عمومی این است که آیا اصل 19 و 20 قانون اساسی درباره آقازاده که 13 عنوان اتهامی از جمله اخلال در نظم اقتصادی، اختلاس، جاسوسی و همکاری با دولت های بیگانه دارد، اعمال شده است؟
 
اصل 19قانون اساسی می‌گوید هیچ ن‍ژادی از نژاد دیگر برتر نیست اما آیا اگر فرد دیگری که از نژاد هاشمی رفسنجانی نبود و همین موارد اتهامی را داشت، در مرحله تحقیقات به خانواده اش اجازه ملاقات داده می‌شد؟
 
آیا پدرش اجازه می‌یافت تا با تیم چک و خنثی در بیمارستان حاضر شود،‌ آنجا را قرق کند و به صورت خصوصی با متهم مذاکره کند؟
 
آیا به نخستین بند اتهامی متهم رسیدگی اجازه رسیدگی داده شده است در حالی که در اکثر قراردادهای نفتی و گازی مربوط به دوره‌ای که مهدی هاشمی در وزارت نفت بوده، فساد اقتصادی و امنیتی وجود دارد.
 
آیا بیم تبانی و امحای اسناد از بین رفته که اجازه داده  نشد تا تحقیقات تکمیل شود؟ آیا احتمال فرار مجدد مهدی هاشمی نیست؟
 
پاسخ قوه قضائیه به اظهارات متهم که در روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شده چیست؟ آیا تحقیقات دراین باره انجام شده که متهم و شاه کلید فتنه‌ها علیه رهبری را آزاد کرده‌اید؟
 
آیا اگر عزم جدی برای رسیدگی به این پرونده هست ـ که انشاالله هست ـ ریاست محترم دستگاه قضایی به سازمان‌های تحت امرش دستور داده تا مدارکی که در اختیار دارد را به مراجع ذی صلاح ارائه دهند؟ در این باره نکات مهم دیگری دارم که ان‌شاءالله در نطق هفته آینده‌ام خواهم گفت.
 
طبقه بندی: سیاسی، 
نامه یک دختر چادری به رؤسای محترم صدا و سیما
ارسال در تاریخ یکشنبه 26 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری

http://media.afsaran.ir/si50kC_220.jpg


باسلام.

میدانم آنقدر سرتان شلوغ است که وقت خواندن نامه های پر درد من یا دختران هم درد مرا ندارید. برای همین حرف آخرم را اول میزنم: آقایان رئیس، تقاضا دارم دیگر در فکر ساختن فیلم و سریال جهت پاسداشت مقام چادر نباشید. ارزش چادر را به اندازه کافی در “تا ثریا” و “راستش را بگو” نمایش دادید.

سینما به اندازه کافی چادر را تخریب میکند. اگر نمیتوانید جلوی این تخریب را بگیرید، لااقل یاری شان نکنید و هیزم در آتششان نریزید.

چادر یعنی دینداری. چادر یعنی حیا. چادر یعنی سادگی. چادر یعنی پوشش. چادر یعنی “چادر”.

چادر نه مثل “چادر بر سر ثریا” عامل بدبختی و عقب ماندگی زن است و نه مثل “چادر بر سر راستگوها” مجوزی برای آرایش و بگو بخند با نامحرم! آخر خودتان قضاوت کنید، آیا این چادر است که بازیگران راستش را بگو بر سر نهاده اند یا به قول بعضیها شنل زورو!!

نماد یک خانم چادری، خانمی است متدین، دیندار و با حیا نه ثریای نزول خور و نه چادریهای آرایش کرده راستگو با آن روابط بیجای گسترده شان!!

راستش را بگو چه چیز را میخواست نشان دهد؟ میخواست بگوید، دختران چادری هم میتوانند اُمّل نباشند! میتوانند درعین چادری بودن آرایش کنند و با پسران روابط صمیمی داشته باشند؟؟!

اُمّل بودن این است که قدر گوهری مثل چادر را ندانی… ندانی که چادر عامل سرفرازی توست… ندانی که اگر چادر بر سرگذاشتی باید محکمتر از قبل با نامحرم برخورد کنی… ندانی که چادر را برای چه برسر گذاشته ای…

آری، چادر تاج بندگی ما و نمادی از دینداری ماست. اینها شعار نیست… اینها حقیقت چادر در ذهن چادریهای واقعی است.

درمورد سریال “کلاه پهلوی” که در این چند قسمت اول سوهان روح من و هم دردان من شده نیز درددل بسیار است. شاید برای آن باید، طوماری بنویسیم! این همه بدلباسی، آرایش، روابط و… را در یک سریال جمع کرده اید که چه چیز را نشان مردم دهید؟! مجوز این همه بدحجابی و بی اخلاقی، نشان دادن کشف حجاب در زمان رضاشاه است؟!!

أین تذهبون؟؟؟
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  جنگ نرم، 
کلیپ کفش های پاشنه بلند ((بردگان همیشه بدهکارند))
ارسال در تاریخ شنبه 25 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری
مراسم شهادت حضرت رقیه (س)
ارسال در تاریخ شنبه 25 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری
روز شمار محرم هیات محبان/ شب دوم
ارسال در تاریخ چهارشنبه 22 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری
شب دوم هیات محبان


دانلود با کیفیت بالا

نویسنده: محمد جعفری
طراح: امید عباسیطبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  حسینیه، 
مراسم شب دوم استقبال از ضریح اباعبدالله الحسین (ع)
ارسال در تاریخ سه شنبه 21 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری

الحمدالله مراسم استقبال از ضریح موجب شد تا بسیاری از هیات های اهواز با همراهی و همدلی بیشتر در کنار هم بیان و به مدت دو شب مراسم مشترک داشته باشن. امیدوارم این برنامه فتح بابی بشود تا از این به بعد هیات ها رو بیشتر در کنار هم ببینیم و حداقل در ماه یک مراسم مشترک داشته باشند.

و البته این درخواست عاجزانه بنده از مسئولین هیات ها هم هست.

در ضمن اگر از مطالب بنده استفاده می کنید نظر رو فراموش نکنید تا ما هم انرژی مضاعفی برای خدمت به حزب الله پیدا کنیم.


شب دوم مراسم مشترک هیات های اهواز به میزبانی حسینیه امام سجاد (ع) و با حضور هیات های محبان فاطمه الزهرا (س) ، کریم اهل بیت (ع) ، مشکات الهدی ، مکتب الزهرا ، بقیه الله الاعظم (عج) و روضه الزهرا (س) برگزار شد. در این مراسم شاعر اهل بیت استاد سنایی ، حاج حسن ناطقی ، حاج عباس سامری و چند تن از مداحان جوان شهر به ذکر مصیبت اباعبدالله الحسین (ع) پرداختند. جوانان مومن و محب اهل بیت در شبی فراموش نشدنی استقبالی در خور از ضریح سالار شهیدان به جای آوردند و این خاطره را برای همیشه در ذهن ها قرار دادند.

فیلم مراسم

استاد سنایی

سید محسن امام

سید محسن امام و مصطفی مروانی

مصطفی مروانی

امین صوفیادامه مطلب
طبقه بندی: حسینیه، 
برچسب ها: مراسم هیات ها در کنار ضریح، مداحی مصطفی مروانی، شاعر سنایی، حسین عساکره، هیات محبان، محسن امام،
کلیپ مراسم مشترک هیئات
ارسال در تاریخ یکشنبه 19 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری

سید محسن امام و محمود خسروی

لینک دانلود

سید سجاد امام

لینک دانلود

مصطفی مروانی

لینک دانلود
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  حسینیه، 
برچسب ها: مصطفی مروانی، هیات مکت الزهرا، هیات محبان فاطمه الزهرا، دانلود مداحی اهواز،
عرض ارادت هیاتی های اهواز به آقا اباعبدالله (ع)
ارسال در تاریخ شنبه 18 آذر 1391 توسط محمد امین غفاری

http://www.kanalekomeil.ir/wp-content/uploads/2012/12/hamase13.jpg

مراسم مشترک هیات های اهواز در کنار ضریح امام حسین (ع)  با حضور هیات های محبان فاطمه الزهرا (س) ، کریم اهل بیت (ع) ، مکتب الزهرا و بقیه الله الاعظم (عج) با شور و حرارت برگزار شد. مادحان این مراسم مصطفی مروانی ، سید سجاد امام ، نیسی ، محمود خسروی و حسین عساکره بودند که که با نوای خود دل های محبین اهل بیت را به آتش کشیدند.ادامه مطلب
طبقه بندی: فرهنگی/مذهبی،  حسینیه، 
برچسب ها: مراسم مشترک هیات های اهواز در کنار ضریح اباعبدالله، مصطفی مروانی، سید سجاد امام، عزاداری در کنار ضریح امام حسین، مراسم در کنار مصلی اهواز،
قالب وبلاگ مرجع راهنمای وبلاگ نویسان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic